Jak działa ubezpieczenie Mini Casco?

Dla wielu kierowców składka AC to zbyt duże obciążenie finansowe, zwłaszcza przy wciąż galopującej inflacji. W tym przypadku korzystnym wyborem jest zakup Mini AC, zwanego w LINK4 Smart Casco. To tańsza wersja Autocasco. Jak działa to ubezpieczenie i kiedy warto się na nie zdecydować? Podpowiadamy!

Czym jest Smart Casco?

AC Mini, a w LINK4 zwane Smart Casco to nic innego jak ubezpieczenie AC z okrojonym zakresem ochrony. Powstało ono w odpowiedzi na potrzeby kierowców, którzy szukają zabezpieczenia od kradzieży, bądź chcą chronić swój pojazd przed żywiołami takimi jak pożar, huragan, grad czy powódź. Minicasco zapewnia im taką ochronę, jaką potrzebują, a przy tym jest dość tanie, a więc nie nadwyrężą domowego budżetu.

Polisa Smart Casco jest dobrowolna. Najniższa składka to koszt kilkudziesięciu złotych. Ostateczny koszt ubezpieczenia uzależniony jest od wybranego wariantu oraz wartości samochodu. Nie trzeba kupować całego pakietu, by chronić pojazd.

Ubezpieczenie Mini Casco, które w LINK4 oznaczone jest jako Smart Casco, pozwala zabezpieczyć przed sytuacjami których najbardziej obawia się kierowca. Jeśli parkujesz samochód pod chmurką, może dojść do kradzieży, czy rozboju, a także uszkodzenia lakieru na karoserii w wyniku gradu czy innego oddziaływania sił natury. Jeśli pokonujesz samochodem wiele kilometrów, możesz podjąć decyzję o zabezpieczeniu się przed zderzeniem pojazdu z innymi pojazdami, osobami czy zwierzętami – gdy dojdzie do szkody całkowitej, będziesz objęty ochroną.

Co gwarantuje Smart Casco?

Smart Casco funkcjonuje na takich samych zasadach jak zwykłe Autocasco. Właściciel pojazdu otrzyma odszkodowanie, jeśli dojdzie do zdarzenia objętego ochroną w zakresie mini AC. W LINK4 chronione są szkody wywołane działaniem sił natury, kradzieżą, zdarzeniem z innym samochodem, zwierzęciem, a także zatopieniem pojazdu, jeżeli dojdzie do szkody całkowitej.

Przeczytaj również:  Regeneracja skrzyni biegów – dlaczego się opłaca?

W LINK4 czeka na kierowców aż 5 wariantów ubezpieczenia Mini Casco, których opis znajdziesz na stronie ze Smart Casco https://www.link4.pl/ubezpieczenie-smart-casco. Oferta jest skierowane głównie do osób, które dotychczas oszczędzały na zakupie pełnego AC.

Dla kogo ubezpieczenie Smart Casco?

Smart Casco to nie jest ubezpieczenie dla wszystkich. Zwykle nie skorzystają z niego właściciele samochodów klasy premium. W takim wypadku warto rozważyć pełne AC.

Smart Casco to świetny wybór dla młodych oraz niedoświadczonych kierowców. Ta grupa osób z racji swojego wieku ma dość często ograniczony budżet, a zwykłe AC jest dla nich za drogie. Okrojona wersja polisy jest o wiele lepsza niż jej brak. Oprócz tego pozwala budować pozytywną historię ubezpieczeniową, dzięki czemu młodzi kierowcy mogą zbierać zniżki na kolejne lata ubezpieczeń.

AC Smart to również doskonały wybór przy wiekowych autach. W tych pojazdach kolejna rysa więcej lub niewielkie wgniecenie nie sprawia już takiego wrażenia, ale kierowcy mogą obawiać się całkowitego zniszczenia pojazdu. Właśnie w takim przypadku świetnie sprawdza się tańsze Smart Casco.

Planujesz zakup Smart Casco, a może kończy Ci się standardowe ubezpieczenie OC? Skorzystaj z oferty towarzystwa ubezpieczenie LINK4 i znajdź propozycje pod nazwą Smart Casco. Kalkulator dostępny na naszej stronie pozwoli Ci obliczyć składkę za polisę – wystarczy, że podasz swoje dane i informację na temat pojazdu. Jeśli chcesz kupić polisę przez telefon, zadzwoń pod numer 22 444 44 44 i porozmawiaj z naszymi konsultantami. Możesz też spotkać się osobiście z agentem współpracującym z LINK4. Zadbaj już dzisiaj o ochronę swojego pojazdu i podróżuj ze spokojem w głowie.

Wybrany wariant ubezpieczenia Smart Casco dostępny w LINK4 tylko w pakiecie z OC. Szczegółowe informacje o produktach, limitach i wyłączeniach, a także OWU dostępne są na stronie www.link4.pl.

Przeczytaj również:  Skrzypiące drzwi w samochodzie – jak temu zaradzić?

Materiał promocyjny powstał przy współpracy z LINK4.

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post

Samochód osobowy Renault Captur

Next Post

Auxto.pl – Twoje centrum rozrywki motoryzacyjnej

Related Posts