Kierowca na wesele. Poznaj koszty wynajmu samochodu na wesele

kierowca na wesele

Wynajem samochodu na wesele to bardzo ważna decyzja która wpłynie na to jak zapamiętamy ten dzień. Spraw żeby był to jeden z najpiękniejszych dni w twoim życiu i podaruj sobie karoce na którą zasługujesz. Sprawdź ile kosztuje wynajęcie auta na wesele i jakie są opcje do wyboru!

Ile kosztuje wynajem samochodu i kierowcy do ślubu? 

 Wynajem transportu do ślubu to nie wyzwanie pokroju wyboru sali jednak jest ono bardzo ważne. Transport powinien być odpowiedni do danego wydarzenia, najlepiej aby był w konkretnym motywie np. auto klasyczne z kierowcą w odpowiednim uniformie. Często do transportu ślubnego używa się limuzyn sprowadzanych ze stanów zjednoczonych, lub wręcz przeciwnie klasycznych aut europejskich w starszej lub tej nowoczesnej odsłonie. Ile kosztuje wynajem samochodu do ślubu? Koszty zależą od tego jakie auto zdecydujemy się wynająć, należy pamiętać że decydując się na bardziej prestiżowe auto należy uwzględniać że koszty prawie na pewno będą większe. Wybór odwrotnej propozycji, czytaj klasyka z Brytyjskiej, lub Niemieckiej motoryzacji to koszty porównywalne z nowym autem. 

Najbardziej prestiżowe modele Rolles Royceów potrafią kosztować około 2200 zł za 5 godzin gotowości do transportu. Oczywiście jest to jedyna taka okazja w życiu więc zapewnienie sobie takiego rodzaju transportu to bardzo ciekawa alternatywa względem klasycznych aut. Ile kosztuje wynajem samochodu do ślubu w wersji standardowej? Koszty auta klasy premium którego nie będziemy się wstydzić a jednocześnie takiego który zapewni nam duże oszczędności to bagatela 500-700 zł za kilka godzin dyspozycyjności. 

Jakie auto warto wynająć na wesele? 

Wynajęcie samochodu umówmy się nie jest kluczowym aspektem tego dnia, jeżeli jednak chcemy aby ten dzień był naszą pamiątką na całe życie warto jest rozważyć opcję odpowiedniego auta. Wynajmując klasyczny model mercedesa lub BMW na pewno nie pożałujemy, jednak decydując się na limuzynę w klimacie lat 40-50 tych zyskamy niesamowitą dozę emocji a także bardzo dobre wrażenia gości. Warto zwrócić uwagę że podczas samego wynajmu istotną rolę gra również kierowca. Kierowca jako dopełnienie klasy samochodu powinien być również ubrany odpowiednio do prowadzonego przez siebie auta. 

Przeczytaj również:  Domowy auto detailing – od czego zacząć?

 Decydując się na wybranie nowoczesnej marki warto skłonić swoją uwagę ku autom elektrycznym, które swoją nowoczesnością mogą również zwrócić uwagę szerokiego grona gości. Koszty wynajęcia takiego zestawu będą oscylować w granicach 1500-3000 zł w zależności od takich czynników jak model, wiek, rzadkość danego egzemplarza etc. 

Terminy w wypożyczalniach

 Jeżeli planujemy wesele to powinniśmy odpowiednio szybciej interesować się wynajmem samochodu. Terminy oczekiwania na najlepsze modele to bardzo często kilka miesięcy a w okresie zwiększonej ilości ślubów wynajęcie go z miesiąca na miesiąc może być nawet nie możliwe. Warto poszukać zarówno możliwości wynajmu na terenie miejscowości w której ślub będzie się odbywał jak i w okolicznych większych miastach. Oczywiście korzystanie z porównywark cen jest również wskazane. 

Dlaczego warto unikać niektórych modeli? 

Unikanie modeli aut które były od momentu produkcji zawodne jest dobrą praktyką, nikt chyba nie chce nie dojechać na własne wesele przez zepsuty samochód. Wybieranie aut z byłego bloku wschodniego może mieć dobre wrażenie wizerunkowe jednak ostatecznie możemy skończyć w którymś z aut gości. Jeżeli cenimy sobie styl i klasę znacznie korzystniej wybrać któryś z modeli Amerykańskiej motoryzacji, Brytyjskiej, lub Niemieckiej. Piękny, klasyczny i wygodny Rolls, lub płynący po drodze 8 litrowy krążownik szos sprawią że sami poczujemy się jak w bajce z której nie chcemy być wyciągani. Takie małe drobne przyjemności zostaną z nami na całe życie. Jeżeli jesteśmy osobami kochającymi auta to warto zastanowić się nad wynajmem auta i prowadzeniem go osobiście, może być to również nie lada przygoda którą zapamiętamy nie tylko my ale również i goście weselni których zaprosimy. 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
przypinki na zloty motocyklowe

Pinsy dla klubów samochodowych i motocyklowych

Next Post
wypadki samochodowe

Wypadki drogowe — przyczyny i skutki

Related Posts