Lekarz stomatolog- czy może wziąć w leasing samochód?

Lekarz stomatolog- czy może wziąć w leasing samochód?

Leasing to niezwykle intratna oferta, która pozwala się stać właścicielami nowego samochodu. Jest to nic innego jak specyficzny sposób finansowania, który stomatologom może przynieść wiele korzyści. Wobec tego nie tylko poprawnie założony implant zęba może zadowolić stomatologa. Skutecznie zrobi to też nowe auto!

Stomatologiczne przywileje a leasing samochodu

Nie da się ukryć, że lekarze stomatolodzy są wyjątkowo uprzywilejowaną i najbardziej ulubioną grupą klientów firm leasingowych. Wobec tego chętnie mogą skorzystać z finansowania nowego samochodu. Wiąże się to z tym, że stomatolog nie tylko rzetelnie zakłada implant zęba, ale jednocześnie również na czas spłaca wszystkie raty, a co za tym idzie są oni traktowani na mocno preferencyjnych warunkach ze strony leasingodawców. Co ciekawe, nawet stomatolog, który dopiero co rozpoczyna praktykę lub próbuje otworzyć swój własny gabinet będzie mógł skorzystać z oferty leasingowej, a co więcej nie będzie od niego wymagane udowodnienie zdolności kredytowej. Okazuje się, że firmy leasingowe jako wystarczający dowód wypłacalności traktują już sam zawód lekarza, a dodatkowo oferują stomatologom wpłatę jedynie na poziomie 10-20 procent. Zarówno stomatolodzy, którzy posiadają własne gabinety lekarskie, jak i Ci, którzy pracują i wykonują swoje obowiązki w prywatnych lub publicznych placówkach, w przypadku brania w leasing nowego auta, nie muszą deklarować żadnego udziału własnego. Nie da się ukryć, że jest to ogromnym udogodnieniem. To jeszcze jednak nie wszystkie przywileje, jakimi mogą cieszyć się lekarze stomatolodzy. Okazuje się bowiem, że śmiało oni mogą korzystać także z mocno uproszczonej procedury, nawet w momencie kiedy wpłata wynosi zero procent.  Umowy ze stomatologami stanowią bowiem całkiem pokaźny udział w „portfelu” firm leasingowych, co za tym idzie dbają one o to, by stomatolodzy mogli dojeżdżać do pracy nowymi samochodami i mieli zapewnione jak najlepsze warunki.

Przeczytaj również:  Samochody ekologiczne w firmie. Czy warto inwestować?

Jakie zalety ma leasing dla stomatologów?

Stomatolodzy, będący w tym momencie leasingobiorcami mogą korzystać z wielu udogodnień, które umożliwiają im zaoferowane przez firmy leasingowe warunki. Przede wszystkim do absolutnego minimum zostały ograniczone wszelkie formalności, a co za tym idzie, nie muszą oni poświęcać swojego czasu na dokumentację, a jedynie ograniczyć się do wyboru najlepszego i najbardziej dopasowanego do ich preferencji samochodu. Co więcej, wszystkie formalności związane z umową leasingową auta, bierze na siebie w pełni firma, z którą ta umowa ma być zawarta. Preferencyjne warunki leasingu samochodów są niezwykle skutecznym sposobem dla specjalistów na znaczne zmniejszenie o obciążeń podatkowych. Wynika to z faktu, że mogą oni po prostu wykazać leasing w kosztach uzyskania przychodu. Co więcej trzeba w tym momencie podkreślić, że im droższy będzie samochód, który przedsiębiorca zdecydował się wziąć w leasing, tym większe będzie on mógł uzyskać korzyści z tego tytułu.

Czy zatem stomatolodzy powinni zdecydować się na leasing samochodów?

Czy lekarz stomatolog może wziąć samochód w leasing? Pytanie to jest retoryczne i w efekcie powinno zabrzmieć: czy opłata się stomatologowi wziąć samochód w leasing. Okazuje się, że odpowiedź jest jednoznaczna i brzmi ona: tak. Nie chodzi tu jedynie o to, że stomatolog będzie mógł codziennie dojeżdżać do pracy nowym, salonowym samochodem. Chodzi tu przede wszystkim o fakt, że zaciągnięcie leasingu będzie dla niego niesamowicie proste oraz wygodne. Preferencyjne warunki i szereg udogodnień to nie jedyne korzyści. Wspomniane już zostało, że leasing drogiego samochodu, to również pokaźne korzyści podatkowe. Wobec tego stomatolodzy nie powinni dłużej zastanawiać się nad leasingiem. Lekarz stomatolog- czy może wziąć w leasing samochód? Oczywiście, że może, nawet jeśli dopiero rozpoczyna praktyki, a co więcej, będzie to miało dla niego szereg wymiernych korzyści i zalet. Firmy leasingowe również wysoko cenią sobie współpracę ze stomatologami, więc na pewno lekarze mogą liczyć na perfekcyjną obsługę klienta.

Przeczytaj również:  Bariery olsztyńskie – czym są i dlaczego warto je montować?

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Jak prawidłowo przewozić psa w samochodzie?

Jak prawidłowo przewozić psa w samochodzie?

Next Post
Co zabrać do jedzenia na długą podróż samolotem? Oto kilka wskazówek

Co zabrać do jedzenia na długą podróż samolotem? Oto kilka wskazówek

Related Posts