Ile kosztuje nowy samochód prosto z salonu?

Ile kosztuje nowy samochód prosto z salonu?

Zakup nowego samochodu prosto z salonu to marzenie wielu miłośników motoryzacji. Niestety pojazdy takie od zawsze były drogie, a obecna sytuacja geopolityczna sprawia, że ceny rosną jeszcze szybszym tempie. Problemem jest również słaba dostępność samochodów w salonach, co jeszcze mocniej nakręca spiralę galopujących cen. Czy zakup nowego auta stanie się więc niemożliwy dla wielu z nas? A może istnieją sposoby, by zyskać korzystne finansowanie i pozwolić sobie na pojazd z salonu nie martwiąc się przesadnie jego wysoką cenę? Dowiesz się tego, czytając nasz dzisiejszy artykuł.

Koszt w dużej mierze zależy od marki i konkretnego modelu

Przeglądając katalogi dealerów samochodowych wyraźnie widać, że koszt nowego pojazdu zależy od wybranego modelu i marki. Za niewielkie kompaktowe samochody osobowe przyjdzie nam obecnie zapłacić przynajmniej 55 tysięcy złotych. Niestety ceny ciągle rosną, a jeśli weźmiemy pod uwagę, że za taki sam samochód jeszcze 5-6 lat temu płaciliśmy nie więcej jak 40 tysięcy, wyraźnie widać z jak dużymi podwyżkami mamy do czynienia. Jeśli chodzi o większe samochody z segmentu B, ceny zaczynają się od mniej więcej 70-80 tysięcy złotych, ale za dobrze wyposażony model przyjdzie nam zapłacić zdecydowanie więcej, bo mniej więcej 100 tysięcy.

Samochody bardziej luksusowe to wydatek od 150 tysięcy w górę. Jak widać, ceny są bardzo duże, a najgorsze jest to, że pomimo tego bardzo trudno znaleźć dealera, który posiada nowe auta na parkingu. Większość z nich w momencie zamawiania nie jest jeszcze wyprodukowana, dlatego na odbiór naszego wymarzonego pojazdu bardzo często trzeba sporo poczekać. Nie zmienia to jednak faktu, że chętnych nie brakuje, bo każdy chce zdążyć przed kolejnymi podwyżkami, które bez wątpienia nadejdą w najbliższych miesiącach.

Dobre finansowanie to możliwość zakupu lepszego samochodu

Jeśli jesteś osobą prywatną i nie możesz skorzystać z korzystnych opcji bankowych takich jak leasing, warto przeglądnąć propozycję popularnych w naszym kraju instytucji pozabankowych, które umożliwiają dostęp do szybkich pieniędzy bez przesadnych formalności. Decydując się na pożyczki pozabankowe online w Saverium otrzymujemy bardzo dobre warunki i nie musimy dostarczać wielu dokumentów w celu oceny naszej zdolności kredytowej. Cały proces odbywa się na podstawie dowodu osobistego potwierdzającego naszą tożsamość i krótkiemu wnioskowi, który możemy wypełnić online. Jest on rozpatrywany bardzo szybko, a przelew z pieniędzmi możemy otrzymać nawet 15 minut po pozytywnym przejściu wersyfikacji.

Przeczytaj również:  Jaki samochód elektryczny wybrać

Wszystko to sprawia, że zakup nowego samochodu osobowego jest bardzo prosty, a jedynym problemem pozostaje słaba dostępność niektórych modeli pojazdów. Zanim złożymy zamówienie warto więc dokładnie dopytać dealera kiedy sfinalizuje transakcję, bo może się okazać, że pomimo posiadania dobrego finansowania na samochód przyjdzie nam poczekać przez kilka miesięcy. Warto w takiej sytuacji zadbać, by podpisać umowę zapewniającą nam niezmienność ceny aż do odbioru samochodu z salonu.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://www.saverium.pl/artykuly/pozyczki-na-dowod-przez-internet-chwilowki-na-dowod/

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Jaki samochód do 30 tysięcy?

Jaki samochód do 30 tysięcy?

Next Post
Bariery olsztyńskie – czym są i dlaczego warto je montować?

Bariery olsztyńskie – czym są i dlaczego warto je montować?

Related Posts