Seks w samochodzie – konsekwencje

Seks w samochodzie - konsekwencje

Miłosne uniesienia w aucie to jedna z najczęstszych fantazji. Niestety, seks w samochodzie może nieść za sobą wiele konsekwencji. Zaczynając od problemów ze zdrowiem, prawem, kończąc aż na przykrych skutkach społecznych. Zatem czy warto dać się ponieść?

Jak nie nabawić się kontuzji podczas seksu w samochodzie?

Seks w samochodzie może skutkować nadszarpnięciem swojego zdrowia. Auto ma dość ograniczoną przestrzeń, gdzie często musimy wyginać swoje kończyny w nienaturalnej pozycji i nadwyrężać je podczas oddawaniu się przyjemnościom. To najprostsza droga do tego, aby kochankowie nabawili się skurczy w najmniej odpowiednim momencie swoich igraszek. Aby temu zapobiec, warto pamiętać o zapewnieniu odpowiedniej dawki magnezu na co dzień, który zminimalizuje problemy mięśniowe. Kolejną często spotykaną kontuzją są otarcia na kolanach i łokciach. Chyba każdy z nas zna nieprzyjemne uczucie ocierania się wilgotnego ciała o skórzany fotel bądź sofę. Podczas seksu w samochodzie niezwykle łatwo o tego typu uraz, dlatego dobrze jest zadbać o odpowiednie zabezpieczenie niebezpiecznych elementów, np. własnym ubraniem. Idealnie, gdy mamy pod ręką jakiś miękki koc, który możemy użyć do stworzenia sobie komfortowych warunków w samochodzie.

Przepisy prawa a seks w samochodzie 

Pojęcie seksu w samochodzie nie istnieje w polskim Kodeksie Karnym. Tego typu aktywność jest jednak zaliczana jako nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym. Za to wykroczenie grozi mandat od 20 do 500 zła dla każdej z osób biorących udział w łamaniu prawa. Jeszcze inaczej wygląda sprawa, jeżeli nasze auto będzie się znajdowało na terenie prywatnym, na przykład na jakimś parkingu lub prywatnej działce. Wówczas seks w samochodzie klasyfikowany jest jako nieobyczajny wybryk, co wiąże się z karą finansową nawet do 1500 zł. Zatem lepiej jednak uważnie wybierać miejsce, w którym zaparkujemy swoje auto na czas stosunku. Jeżeli już decydujemy się na świadome łamanie prawa, należy zwrócić uwagę na to, aby pojazd znajdował się poza zasięgiem wzroku przypadkowych przechodniów, czy wścibskich oczu osób, które mogą zadzwonić na policję lub straż miejską po to, żeby przepędzić was z miejsca uniesień. Od tego już tylko krok do otrzymania bolesnej finansowo nauczki.

Przeczytaj również:  Kawa w samochodzie - napój oraz odświeżacz powietrza

Seks w samochodzie zagrożeniem dla życia społecznego

Jeśli już mowa o nauczkach, to przejdźmy płynnie do kolejnej. To, że możemy zostać przyłapani przez przypadkowe osoby lub w gorszej opcji przez funkcjonariuszy policji albo straży miejskiej wydaje się niezbyt wygórowaną konsekwencją w porównaniu do zniszczenia sobie życia społecznego i zszargania swojej opinii. Wybierając miejsce na seks w samochodzie zwróćmy również szczegółowo uwagę, aby nie ustawić pojazdu w miejscu, które objęte jest okiem jakiejkolwiek kamery. Chyba nie chcielibyśmy, aby takie nagranie wylądowało w niepowołanych rękach, a być może nawet w sieci, prawda? Kolejną kwestią jest wybór lokalizacji możliwie najdalszej od miejsca naszej pracy lub zamieszkania naszej rodziny i znajomych. Raczej nikt z nas nie marzy o staniu się głównym bohaterem opowieści o tematyce erotycznej podczas rodzinnych imprez, w służbowej kuchni lub spotkań w gronie przyjaciół.

Wszystko jest dla ludzi, seks w samochodzie również?

Seks w samochodzie może być bardzo przyjemnym i ekscytującym przeżyciem, musimy jednak pamiętać o zachowaniu podstawowych względów bezpieczeństwa i ostrożności, aby uchronić się przed konsekwencjami. Pamiętajmy o wyborze odpowiedniego miejsca oraz zapewnieniu sobie względnej wygody. Musimy wziąć pod uwagę, że w dalszym ciągu będziemy łamać prawo, nawet uprawiając seks w samochodzie zaparkowanym pośrodku zupełnego pustkowia, dlatego każdy musi zdecydować, czy jest skłonny do podjęcia ryzyka. Nie zapominajmy też nigdy o zabezpieczeniu podczas stosunku. Tak przygotowani możemy realizować nasze najskrytsze fantazje, nawet w samochodzie. 

About Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Post
Samochody ekologiczne w firmie. Czy warto inwestować?

Samochody ekologiczne w firmie. Czy warto inwestować?

Next Post
Czy jazda na oleju rzepakowym może się opłacać?

Czy jazda na oleju rzepakowym może się opłacać?

Related Posts